43 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет-магазин детских игрушек и товаров "Бейбики"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Петр
УкраинаКиевская областьБуча08292
Карта

Minecraft

«Майнкрафт» — відомий дивний феномен світу відео­ігор. Він сколихнув спільноту та підкорив серця дітей віком приблизно 6-10 років, а, часом й більш дорослих. Жодна відеогра, якою б багатою на графіку та сюжет вона не була, не збирала такої аудиторії ще до офіційного релізу. Звістка про новинку вмить облетіла світ та зацікавила чи не кожного геймера. А кубічний дизайн, який, здавалось би, залишився у минулому, є родзинкою цієї гри. То у чому ж секрет такої вибухової популярності? Певно, що у можливостях, адже світ «Майнкрафт» не має жодних обмежень.
Гра не має конкретної мети, і в цьому теж її захоплююча простота. Цей віртуальний світ із 10-хвилинною ніччю та, часом, відсутністю гравітації, з своїми законами будівництва та руйнування. Тут можна побудувати все, що подобається, та відчути нескінченність простору та перспективу. Водночас для більш дорослих Minecraft — чудовий місточок у світ програмування, розуміння причин та наслідків, тренувальний майданчик просторового мислення. Minecraft парадоксально просто надає можливості створювати нескінченно складні комплексні послідовності та споруди. Інші онлайн-ігри все ж мають більш-менш чіткі чи інші правила, які обмежують уяву. Ця — ні.
Іграшки Мinecraft вироблено зі звичайного пластику, нагадують чимось Lego чи Roblox. Цілі колекції таких іграшок напоготові задовольнити потреби дітей. Є у них і ще одна благородна мета — відволікти від комп’ютерного світу, перенести з віртуального в не менш фантастичний дитячий реальний світ. У гру з традиційними іграшками, які є персонажами того комп’ютерного світу, проте вже у власній фантазії реального всесвіту.
Грай у реальному житті, збирай колекцію ігрових фігурок. Jazwares Minecraft пропонує:
«Пісочниця нескінченості»
Гру створено по типу «пісочниця», тобто гравець завжди знайде, чим зайнятися. Дійсно, можна спробувати себе у ролі інженера, будуючи різноманітні споруди, обмежені лише уявою. Або у ролі воїна, що блукає темними шахтами у пошуку матеріалів та змагається з небезпечними мобами. Урізноманітнюють гру режими та рівні складності. Закортіло пограти з друзями? Чудово! У грі передбачено таку опцію — кілька гравців, приєднавшись до обраного серверу, можуть грати разом. Адже команда здатна на більше, ніж один гравець.
Герої та моби
Кожен геймер може обрати собі героя — хлопчика Стіва чи дівчинку Алекс і, якщо закортить, то й перейменувати їх. Світ у грі генерується випадково і не має меж, тож пройти карту практично неможливо. Гра поділяється на день, коли зручно досліджувати карту і будувати споруди, та ніч, коли з’являються усілякі ворожі мешканці цього світу, типу зомбі чи скелетів.
Моби — усі створіння у грі, окрім героїв, бувають абсолютно різні та мешкають у всіляких місцинах. Наприклад, є нейтральні моби-фермери, що вирощують пшеницю, а є моби-павуки, що населяють шахти і шкодять герою та навіть можуть його вбити.
Кожна нова версія гри — доопрацьований та вдосконалений варіант попередньої. У режимі постійного оновлення світ «Майнкрафт» стає неосяжним із новими картами, мобами та можливостями. Разом із тим прогресує й деталізація елементів гри, і примітивний кубічний дизайн поступово перетворюється на естетично привабливий та цікавий всесвіт. Зовсім не дивно, що від гри важко відірватися.