43 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет-магазин детских игрушек и товаров "Бейбики"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Петр
УкраинаКиевская областьБуча08292
Карта

Якою повинна бути лялька

Якою повинна бути лялька
Якою повинна бути лялька. Лялька та її вплив на дитину. Лялька – займає особливе місце серед іграшок, вона найстарша та найбільш популярна іграшка. Зазвичай лялькою називають образ дитини в іграшці. Типаж та розмір ляльок можуть бути найрізноманітніші так як і матеріал із якого вони зроблені. На теперішній час на ринку іграшок представлені ляльки як із рухомими частинами тіла так і інтерактивні ляльки які можуть співати або розмовляти. Усі ці функції розширюються можливості гри . Оскільки лялька уособлює людину, то і в грі вона виконує різні ролі та являється другом для дитини. Малеча разом із лялькою виконує ті дії, що забажає, тим самим заставляє її здійснювати свої бажання та мрії. Дітки 2-4 років відображають та закріплюють у грі найпростіші життєві навички: заставляють ходити ляльку, саджають її на горщик, вкладають спати, годують, перевдягають. Дівчатка люблять грати в «доньки-матері», наслідуючи побут. Такі ігри корисні, так як в них відображається змістовне життя сім’ї, турбота про дітей та навколишній світ. Для таких ігор підійдуть ляльки у формі пупсів хлопчика чи дівчинки. Зробити гру реалістичнішою допоможуть іграшкові коляски та ліжечка для ляльок. Існує лінійка пупсів що мають багато функцій і тому потребують від дитини постійної турботи та догляду. Також є ляльки, що відображають професії (будівельник, поліцейський, рятівник) ― такі ляльки підійдуть і для хлопчаків. Останнім часом з’являються ляльки по мотивам популярних мультфільмів, що спонукають дитину ще більше проявляти свою фантазію. Окремим видом іграшок є тематичні будиночки для ляльок, що можна обставити на свій розсуд та підтримувати у ньому порядок або запросити «подружок» у гості. Безперечно, серед безлічі іграшок Лялька завжди буде займати особливе місце, що уособлює динамічний живий образ людини.
facebook twitter