Корзина
21 отзыв
Контакты
Интернет-магазин детских игрушек и товаров "Бейбики"
+38097376-23-28
Петр
УкраинаКиевская областьБуча08292
Карта

Якою повинна бути лялька

Якою повинна бути лялька

Якою повинна бути лялька. Лялька та її вплив на дитину.

Лялька – займає особливе місце серед іграшок, вона найстарша та найбільш популярна іграшка. Зазвичай лялькою називають образ дитини в іграшці. Типаж та розмір ляльок можуть бути найрізноманітніші так як і матеріал із якого вони зроблені. На теперішній час на ринку іграшок представлені ляльки як із рухомими частинами тіла так і інтерактивні ляльки які можуть співати або розмовляти. Усі ці функції розширюються можливості гри .

Оскільки лялька уособлює людину, то і в грі вона виконує різні ролі та являється другом для дитини. Малеча разом із лялькою виконує ті дії, що забажає, тим самим заставляє її здійснювати свої бажання та мрії.

Дітки 2-4 років відображають та закріплюють у грі найпростіші життєві навички: заставляють ходити ляльку, саджають її на горщик, вкладають спати, годують, перевдягають. Дівчатка люблять грати в «доньки-матері», наслідуючи побут. Такі ігри корисні, так як в них відображається змістовне життя сім’ї, турбота про дітей та навколишній світ. Для таких ігор підійдуть ляльки у формі  пупсів хлопчика чи дівчинки. Зробити гру реалістичнішою допоможуть іграшкові коляски та ліжечка для ляльок. Існує лінійка пупсів що мають багато функцій і тому потребують від дитини постійної турботи та догляду.

Також є ляльки, що відображають професії (будівельник, поліцейський, рятівник) ― такі ляльки підійдуть і для хлопчаків.

Останнім часом з’являються ляльки по мотивам популярних мультфільмів, що спонукають дитину ще більше проявляти свою фантазію.

Окремим видом іграшок є тематичні будиночки для ляльок, що можна обставити на свій розсуд та підтримувати у ньому порядок або запросити «подружок» у гості.

Безперечно, серед безлічі іграшок Лялька завжди буде займати особливе місце, що уособлює динамічний живий образ людини.

facebook twitter