43 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет-магазин детских игрушек и товаров "Бейбики"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Петр
УкраинаКиевская областьБуча08292
Карта

Як обрати дитячу іграшку

Як обрати дитячу іграшку
Обираємо дитячу іграшку Іграшка – обов’язковий супутник дитячих ігор. Дитяча іграшка відповідає за потреби малюка до активної дії, у різноманітних рухах, допомагає виконати свою задумку, увійти у роль, робить дії дитини реальними. Нерідко іграшка підказує ідею для гри, нагадує про побачене або прочитане, впливає на уяву та почуття дитини. Іграшка знайомить дитину із оточуючим світом, розвиває сенсорні навики. Дитячі іграшки сприяють розвитку у дитини допитливості, допомагають виховати інтерес до праці. Більшість іграшок об’єднують дітей, потребують спільних дій та злагодженості. Велику педагогічну цінність представляють дидактичні іграшки, що знайомлять малечу із кольором, формою, розміром, розвивають логічне мислення та увагу. Іграшка повинна бути такою, щоб з нею можна було активно діяти, наприклад: одягати та роздягати ляльок, рухати або перевозити вантаж потягом чи машинкою. Чим більше іграшка дає можливості різних дій та комбінацій, тим цікавіша вона для дитини і тим більше вона має виховну роль. Іграшку можна назвати – художнім витвором, задача якої – надати виразний образ людини, тварини або іншого предмету. Гарна іграшка – це реалістична іграшка, що передає основні, типові риси дійсності. Витончені форми, яскраве забарвлення іграшок, сприяють формуванню художнього смаку. Обираючи іграшку треба пам’ятати, що вона повинна бути привабливою, гарною, але простою у використанні та безпечною для дитини. Привабливість іграшки досягається витонченістю форми та яскравим оформленням. Естетичне оформлення її визначається наповненням, призначенням та матеріалом. Пам’ятайте: іграшка повинна бути безпечною для дитини – не мати гострих кутів; деталей, що можуть нанести шкоду та відповідати вимогам гігієни.
facebook twitter